e-shop pre pneumatiky

Apollo Extra Garancia

Hľadať pneumatiky

Šírka pneumatiky
Výska pneu
Priemer pneu
Zaťažný index
Rýchlostný index
Pokročilé nastavenia

Doprava a platba

Objednaný tovar dodávame v pracovných dňoch do 24 hod., tovar, ktorý nie je skladom ale je dostupný u dodávateľa, dodáme do 3 pracovných dní od schválenia objednávky.

Tovar objednaný v pracovných dňoch do 14:00, bude schválený na odoslanie ešte v ten deň. Objednávky príjaté v pracovných dňoch po 14:00, cez víkend alebo cez sviatky budú schválené nasledujúci pracovný deň. Tovar, ktorý máme skladom, expedujeme v deň schválenia. Tým sa zmení stav Vašej objednávky na "ukončená" a následne obdržíte mailom sledovacie číslo balíka a link na sledovanie trasy objednávky.

Rýchle a spoľahlivé doručenie balíka zabezpečuje kuriérska služba DPD.

Doručenie tovaru Vám zabezpeči prepravná služba do 24 hodín. V sobotu, v nedeľu a cez sviatky prepravná služba tovar nedoručuje. Doručenie sa uskutočňuje v časovom intervale 8:00 - 18:00 (presný čas bohužiaľ nie je možné definovať). Z tohto dôvodu preto doporučujeme nechať si prípadne doručiť balík do zamestnania alebo na iné miesto, kde sa v tomto časovom intervale predpokladateľne budete nachádzať.

kuriérska služba DPD

Platba za tovar

V prípade, že ste si vybrali platbu dobierkou, cenu za tovar (spolu s prepravným) zaplatíte na mieste kuriérovi pri prevzatí tovaru.
Ak si želáte platbu formou bankového prevodu, po schválení objednávky mailom dostanete ďalšie informácie. Tovar Vám bude odoslaný až po pripísaní danej sumy na náš bankový účet.

Ceny dopravy

  • od 1 do 3 kusov pneumatík alebo diskov 6,-€ s DPH
  • za dalšie kusy pripočítame 2,-€/ks s DPH
  • Akcia - doprava zdarma: pri objednaní min. 4ks pneumatík s označením doprava zdarma.

Vašu objednávku nezaťažujeme žiadnymi dalšími nákladmi.